Aukce ČSN Praha 9. dubna 2016
2016-04-09
Lenin - 100 let narození 1970, Sign.F, Nepunc., Ag 40 mm, 21.895g, dr.hr., patina, téměř
Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 260,-