Aukce ČSN Praha 9. dubna 2016
2016-04-09
Soušek - 50 let pobočky 1952/2002 - pohled na město, opis / tři brakteáty, monogram ČB, opis a nápis, Sign.PS, Punc., Ag999, 40mm, 32.623g, nep.rysky
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1600,-