Aukce ČSN Praha 9. dubna 2016
2016-04-09
Odznak za zranění - typ 1940 - 2.stupeň - Sign."30", BB.53, Nimmergut.615 (3945), postříbřený masivní bronz, krásná patina
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 850,-