I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis/ Victoria zpředu s vavřín.věncem, opis, Sign., 57mm, 70.092g, Don.3682, M.2649, patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 15000,-