Svatební medaile 30.VII.1967 - dva portréty pod korunou, opis / korun.rodové znaky na plášti, opis, Sign.AZ, Zn.A (Vídeň), Ag900, 35mm, 14.732g, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-