AR litá zlacená pam. medaile (15)57 - poprsí zleva, opis / znak s přilbicí, opis, Nesign., 31mm, 15.514g, BPM.215, Don.3287, krásná patina RR!
Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6000,-