Hartig - pamětní medaile na 100 let narození 1987 - dvojportrét zprava, opis / císařský znak a opis, Sign., punc."F", měď 46 mm, skvrnky, patina, lakov.?
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-