Nesign.- III. zemské spolk.střelby v Teplicích 1907 - poprsí zpředu, opis / střelec s puškou a praporem, 9-řádkový nápis, Punc., Patinované Ag 38mm, 25.191g

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 10000,-