Christlbauer - mezinár. elektrotechnická výstava 1883 - poprsí zprava, opis / palác Rotunda, opis a nápis, Sign., zlacený bronz 54 mm, patina
Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-