Helene Scholz - AR pamětní medaile 8.12.1914 - poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, 8-řádk. něm. nápis, Sign., Punc., patin.Ag, 55mm, 70.383g, téměř
Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2800,-