Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni 1908 - císař zdraví davy, Vídeň, opis/ Vindobona, střelci, znak a vročení, Sign., Punc., Ag, 38mm, 27.087g

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-