Flandry - AE jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - desetiřádkový nápis ve věnci / pětiřádkový nápis, Nesign., měď 33mm, 11.896g, M.2197, H.3178, patina
Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-