Viedeman - svatební jeton 27.6.1769 - portrét zprava, opis / genius s pochodní a říční bůh pod palmou, písmo, Sign., Ag 26mm, 3.975g, M.1999, H.3304, patina
Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1600,-