Nesign. - medaile na korun. ve Frankfurtu 1745 - Aténa korunuje císaře, opis a nápis / císařský orel, opis, zlacený bronz 42 mm, M.1773, Nov.D.11a, rysky
Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-