Vítězství u Granu a osvobození Nových Zámků 1685 - dva věnce nad pevností, opis / 16-řádkový nápis, Nesign., Ag 38mm, 13.588g, M.962, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 15000,-