4-dukátová medaile mezinár. numism. společnosti b.l.- poprsí zleva, opis / korunovaný znak v kartuši, opis, Nesign., Nepunc., Au 987(?), 39mm, 13.985g
Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: --.-