Pamětní medaile na 50 let vítězství 1918/1968 - hvězda, přilba, ratolesti / nápis a vavříny, Sign., Punc., Au750, 30mm, 5.218, široké ouško pro stužku
Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-