AE medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l.- poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., 50mm, skvrny, patina, téměř
Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 160,-