Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky 1978 - koruna, dva opisy / český lev v perlovci, Sign., Punc., patin. Ag900, 30x30 mm, 9.777g, BK.37/1, rysky
Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-