125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., Punc., Ag900, 33mm, 6.673g, BK.2 (616ks), patina
Vyvolávací cena: 95,- CZK - Vydraženo: --.-