Fridrichovský - 25 let pobočky 1955 / 1980 - průčelí muzea, nápis / replika pečeti ze 16.století, Sign., postříbřený bronz 50 mm, FM.1 (250ks), patina
Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-