Matala a Kazda - AE jeton k 50.aukci pobočky 2004 - městský znak / 7-řádkový nápis, Sign., Punc., patin. bronz 30mm, 12.092g, údajně pouze 100ks R!

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 120,-