Špánek - 500 let poselstva Jiřího z Poděbrad 1964 - koruna, dvojitý opis/ korunované "G", vročení a opis, Nesign., Punc., Ag900, 28mm, 3.415g, BK.8, patina
Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: 140,-