Šmakal - odhalení pomníku v Lomnici n.P. 22.7.1900 - poprsí zleva, opis / pomník, opis, Nesign., cín 34 mm s původním raženým ouškem, PZ.73, hr., rysky, patina

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 42,-