Heu - medailka na jubilejní průvod ve Vídni 1908 - poprsí zleva, vavříny, nápis / rytíř na koni zleva, Sign., zlac.bronz 34 mm s pův.ouškem, skvrnky, patina
Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 140,-