AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 18mm, 3.284g, Nov.D.4b, ČS.1494, dr.hr., rys., patina

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 150,-