Dobříš 1913 - 35 let trvání spolku korun. prince Rudolfa 15.6., Sign.Pichl, mosaz 27 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.38, dr.hr., pěkná patina
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 460,-