Vídeň 1913 - městské střelby 15.16.23.XI.- poprsí starosty zleva, nápis / znak, radnice, nápis, Sign. Placht, patin. zlacený bronzový osmiúhelník 38x38 mm
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 6000,-