Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - holdovací scéna / znak spolku, věž chrámu, vročení a opis, Sign.Zach, Punc., patinované Ag 38mm, 24.251g
Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: 22000,-