Schwechat 1893 - VII.dolnorakouské jubilejní střelby, Fr.Josef čelně v klobouku, opis / 8-řádkový nápis, znak, Nesign., mosaz 32 mm s pův.ouškem, hr., patina
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-