Nový Jičín 1891 - IV. moravské zemské střelby - moravská orlice / znak města v kartuši, německý opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 18.395g, patina, téměř
Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 8500,-