Leipzig (Lipsko) 1884 - spolkový trubač s praporem, opis / znak, věnec, opis, Sign.Helfricht, nepuncovaná Ag klipa 36x36 mm, 27.629g, dr.hr., dr.rysky, patina
Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-