Linec 1906 - Dvojportrét Marie Valérie a Fr.Salvatora zprava, opis / střelec s praporem a puškou, opis, Sign.Lauer, Punc., patin.Ag, 35mm, 19.658g, pův.etue
Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 13000,-