Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 28x38 mm, 19.416g, etue, téměř

Vyvolávací cena: 5500,- CZK - Vydraženo: --.-