Brno 1892 - 4.rakouské spolkové střelby - pohled na Brno, znak, terč a puška / znak pod korunou a opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 22.680g, nep.hr., dr.rysky
Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-