Ludvík XV. - na narození syna Filipa z Anjou 1730 - poprsí zprava, opis / Francie se dvěma dětmi, písmo, Sign.Du Vivier, měď 41mm, dr.hr., nep.rysky, patina
Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-