Hájek - jednostranná ražená plaketa (1927) - poprsí zpředu, nápis, Sign. (nahoře, do hloubky), bronz 43x60 mm, Fl.28, Nov1.1.64c, patina, skvrny
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-