Hám - dráha Handlová-Hor.Štubňa - tunel TGM 1930 - portál tunelu v krajině, dvojitý opis / 7-řádk.nápis, hornická kladívka, Nesign., bronz 40 mm, patina
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 17000,-