Hám - dráha Handlová-Hor.Štubňa - tunel TGM 1930 - portál tunelu v krajině, dvojitý opis / 7-řádk.nápis, hor.kladívka, Nesign., Ag987, 40mm, 25.073g, patina
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 28000,-