Výstava Elisabeth Heim 1900 - rytíř s praporcem, 5-řádkový nápis, vavřínový věnec, kartuše a vavřínový věnec, Nesign., část.zlacený bronz 51/61 mm s ouškem
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-