Dostál - AR medaile na otevření mincovny 1993 - znaky a sedmiřádkový nápis v kruhu/ razidla, ražby a nápis, Sign., Punc., 40mm, 44.533g, dr.úhozy, dr.hr., rysky
Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-