Pichl - Živnostensko průmyslová výstava 1911 - oráč a nápis / znak, vavřínová ratolest a 8-řádkový nápis, Sign., Punc., patinov. Ag900, 36mm, 21.794g, nep.hr.
Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3600,-