Heuberger - otevření železnice z Vídně do Brna 1839 - historická lokomotiva Pluto, opis / 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., dutá Ag medaile 27mm, 4.744g R!
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-