Jos.Krasoslav Chmelenský - Bavorov svému rodáku 1900 - poprsí zleva, opis / nápis v kartuši, lipová snítka a opis, Sign.Šmakal, cín 34 mm s poškozeným ouškem
Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-