Dr.P.Gautsch - ředitel c.k.orientální akademie 1885 - poprsí zprava, opis / 4-řádk.nápis ve vavřín.věnci, opis, Sign., měď 51 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-