Oppl - desetidukátová medaile 2000 - poprsí mírně zprava, opis / znak pod knížecí korunou, řád Zlatého rouna, opis, Sign., Punc., Au987, 38mm, 34.916g RR!
Vyvolávací cena: 50000,- CZK - Vydraženo: 80000,-