Tomáš Baťa - AE velká medaile k padesátinám 1926 - poprsí zleva, nápis / 3-řádkový nápis ve čtvercovém orámování, Sign., patin.bronz 70 mm, 133ks, skvrna R!
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 9500,-