Oppl - dvacetidukátová medaile 2000 - poprsí mírně zprava, opis / znak pod knížecí korunou, řád Zlatého rouna, opis, Sign., Punc., Au987, 38mm, 69.990g RRR!

Vyvolávací cena: 80000,- CZK - Vydraženo: 110000,-