Kolářský - desetidukátová a pětidukátová medaile 1972 - obě Sign.ZK, Nepunc. (Au987), 40mm, 34.020g, 34mm, 18.045g, spol.etue, certifikát Artia (č.328/500) R!
Vyvolávací cena: 70000,- CZK - Vydraženo: 166000,-