Vzpínající se Pegas "17.III.1874" věnec se jmény měst, nápisy / stojící Hungaria, hrad Buda, Sign., Punc., Ag 45mm, 37.151g, Bach.68a, hr., rysky, patina
Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-